FA    [EN]
 
 
 
 
دوشنبه 25 تیر 1403  
1402/10/11 دوشنبه حمایت قاطع وزیر علوم از دانشگاه پیام نور
نادیده گرفتن خدمات استاندارد علمی دانشگاه پیام نور ظلم است
به گزارش روابط عمومی دکتر محمدعلی  زلفی گل وزیر علوم در برنامه صف اول درباره ماموریت خاص دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور این امکان را برای خانواده‌ها و داوطلبانی که به صورت حضوری برایشان مقدور نیست ادامه تحصیل بدهند یا در مناطق کم برخوردار هستند، این امکان برایشان فراهم شده که با ادامه تحصیل میزان دانایی و دانش خود را ارتقا بدهند. 

نادیده گرفتن خدمات استاندارد علمی دانشگاه پیام نور ظلم است
وی درباره وضعیت دانشگاه پیام نور ادامه داد: دانشگاه پیام نور یکی از زیرنظام‌ها و یکی از بخش‌های آموزشی اصلی ما است که بیشتر برای جامعه‌ی کم برخوردار ما خدمات رسانی می‌کند که ما نمی‌توانیم و اجازه نداریم که آن را نادیده بگیریم لذا حذف یک چنین سیستمی و نادیده گرفتن یک چنین دانشگاهی ظلم است. 

شهریه دانشگاه پیام نور به نسبت سایر دانشگاه ها خیلی کمتر است
دکتر زلفی گل درباره وضعیت شهریه دانشگاه پیام نور همچنین گفت: اگر مقایسه شود هزینه شهریه دانشگاه پیام نور به نسبت سایر دانشگاه‌های خیلی کمتر است و ما نیز از طریق صندوق رفاه دانشجویان به دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور هم وام تحصیلی پرداخت می کنیم. 
 
 
1402/8/27 شنبه دانشگاه پیام نور در جمع برترین دانشگاه های آسیا قرار گرفت


دانشگاه پیام نور در جمع برترین دانشگاه های آسیا قرار گرفت.دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور بر اساس نظام رتبه‌ بندی جهانی کیو اس (QS) در جمع برترین‌ دانشگاه های آسیا قرار گرفته اند. رتبه بندی آسیایی کیو اس ۲۰۲۴ تعداد ۳۱ دانشگاه از ایران حضور دارند که نشان می دهد دانشگاه های ایران نسبت به سال گذشته ارتقا پیدا کرده اند اطلاعات انتشارات علمی دانشگاه‌ها در این رتبه بندی از پایگاه استنادی اسکوپوس (Scopus) در بازه زمانی ۵ ساله و استنادات در بازه زمانی ۶ ساله محاسبه می‌شود.
 
[Part_Footer]
1391/10/24 یکشنبه آدرس دانشگاه:
شهرستان شادگان - بلوار شهید بهبهانی نیا - دانشگاه پیام نور مرکز شادگان     تلفن: 06323229942      دورنگار: 06323224004